Home2021-11-24T13:10:28+02:00

Przyprowadź do Nas swojego malucha

Przedszkole ″Leśne Ludki″ zapraszają dzieciaki w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 – 17:30, przez cały rok kalendarzowy.

Nasze placówki zapewniają kompleksową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowanych pedagogów, dbałość o wszechstronny rozwój i stymulację każdego wychowanka oraz indywidualne podejście do dziecka. O pełne brzuszki i zbilansowaną dietę Naszych podopiecznych dbamy osobiście. Prowadzona przez nas kuchnia cateringowa specjalizuje się w żywieniu dzieci w wieku przedszkolnym.

Więcej

O nas

„Leśne Ludki” powstały przede wszystkim, by nieść radość i szczęście Naszym milusińskim, a pobyt w Naszym Przedszkolu stał się dla nich niezapomnianą i wartościową przygodą. Chcielibyśmy, by moją placówkę tworzyli zaangażowani w swoje dziecko rodzice oraz ich radosne i ciekawe świata pociechy.

Więcej
O nas

Dlaczego warto wybrać naszą placówkę?

Opieka przez cały rok

Godziny otwarcia 6:30 – 17:30

Indywidualne podejście do każdego dziecka

Wykwalifikowana kadra

Bogata oferta zajęć dodatkowych

Dlaczego warto wybrać naszą placówkę?

Wysoki poziom zajęć prowadzonych na terenie przedszkola

Opieka logopedy, psychologa i fizjoterapeuty

Organizacja urodzin i imprez okolicznościowych

4 smaczne i zdrowe posiłki w ciągu dnia

Edukacja

Edukacja

Odnajdujemy drzemiący potencjał, wspieramy rozwój talentów i zainteresowań.

U Nas nie będzie można się nudzić!!! My wiemy, że zabawa to atrybut dzieciństwa i nie zabraknie jej nawet podczas zdobywania wiedzy!

Głównym obszarem naszych planowanych i realizowanych działań dydaktycznych jest realizacja opracowanej przez MEN postawy programowej wychowania przedszkolnego. Na jej podstawie nauczyciele przygotowują miesięczny plan pracy z własną grupą.

Żywienie

W naszym przedszkolu śniadania, II śniadanie i podwieczorki przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowaną pomoc kuchenną. Obiady dostarczane przez firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu dzieci i niemowląt. Do każdego posiłku dziecko otrzymuje napój. Przez cały dzień w Naszym Przedszkolu dzieci mają dostęp do niegazowanej wody mineralnej.

Więcej
Żywienie
Edukacja językowa

Edukacja językowa

Edukacja językowa

W naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego prowadzą lektorzy pracujący w Szkole Językowej specjalizującej się w edukacji językowej małego dziecka. W proponowanej przez Nas ofercie dzieciaki korzystają z zajęć 4 razy w tygodniu.

Ponadto dzieciaki mają zapewniony codzienny naturalny kontakt z językiem poprzez naukę metodą immersji językowej tzw. „zanurzenia się w języku” poprzez codzienne gry i zabawy ze swoim nauczycielem prowadzącym. Wszyscy nauczyciele pracujący w Leśnych Ludkach znają język angielski na poziomie zaawansowanym, umiejętność tą wykorzystują w codziennej pracy z dzieciakami.

Rekrutacja i zapisy